Naklejki na buty

Ważną częścią procesu znakowania obuwia jest naklejka na buty. W 2020 r. każda para butów musi być opatrzona etykietą. Naklejka lub etykieta jest przymocowana do pudełka po butach, do pojemnika transportowego i do samego produktu. Dla każdego z tych zadań należy wybrać odpowiednią etykietę. Na przykład, aby etykieta mogła być umieszczona na podeszwie, musi być odporna na nierówne powierzchnie.

Kolejnym wymogiem jest to, że podczas przymierzania buta etykieta bez specjalnego kleju może szybko odkleić się od powierzchni podeszwy, wprowadzając tym samym zamieszanie w rozliczaniu produktu. Zalecamy również zakup butów z usuwalną etykietą samoprzylepną. Etykieta ta usuwa się z powierzchni bez śladu, nie pozostawiając żadnych papierowych pozostałości, a para butów pozostaje w doskonałym stanie.

Etykiety na obuwie to dokładne rozliczenie towaru, pozbycie się nadsortowania, możliwość ścisłego ewidencjonowania salda, kolejności składowania w magazynie.

Zamów etykiety z kodem kreskowym na buty, etykiety z logo.

Zalecamy wybór etykiety, omówienie szczegółów procesu etykietowania, zamówienie kalkulacji z wymiarami, tuleją i nawojem u specjalisty ds. etykietowania. 

Dowiedz się więcej na: http://chemicznasubstancja.pl