Etykiety termiczne i etykiety termiczne

Etykiety termiczne i etykiety termiczne to produkty, których wierzchnia warstwa wykonana jest ze specjalnego materiału termicznego. Informacje są drukowane na etykiecie termicznej lub etykiecie termicznej za pomocą transferu termicznego, który podgrzewa głowicę termiczną drukarki, gdy temperatura wzrasta i drukuje na etykiecie.

Druk kodów kreskowych, druk informacji zmiennych. Zaletą etykiet termicznych i termonaklejek jest to, że nie wymagają one dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Potrzebna jest tylko drukarka etykiet. Formą produkcji są etykiety termiczne na rolce. Etykiety termoprzylepne w różnych rozmiarach, dostępne w magazynie i na zamówienie.

Kup etykiety termiczne. Etykiety termiczne na rolce:

Etykiety termiczne, rozmiar

ECO

TOP

Etykieta termiczna 58x30

+

+

Etykieta termiczna 58x40

+

+

Etykieta termiczna 58x60

+

+

Etykieta termiczna 30x20

+

+

Etykieta termiczna 43x25

+

+

Etykieta termiczna 30x20

+

+

Etykieta termiczna składa się z trzech warstw: podkładu, papieru (warstwa środkowa) i górnej warstwy termicznej (warstwa ochronna). Rdzeń może być papierowy lub syntetyczny. Papier nadaje się do towarów o krótkim cyklu życia, warstwa środkowa z materiałów syntetycznych jest nieco trwalsza. Etykiety termiczne i etykiety termiczne nie nadają się jednak do etykietowania towarów o długim cyklu życia. Cechą szczególną jest to, że etykiety termiczne nie są odporne na zmiany temperatury, wypalają się na słońcu, ulegają zniszczeniu pod wpływem uderzeń mechanicznych.

Jeśli potrzebujesz etykietować produkty w temperaturze pokojowej, w ogrzewanym magazynie, w biurze, w sklepie za ladą - w każdym środowisku bez ekstremalnych warunków, etykiety termiczne i termonaklejki doskonale spełnią swoje zadanie. Dla produktów o krótkim cyklu życia zalecamy zakup etykiet termotransferowych.